اسم .name

محمدرضا همان انسان پرانرژی و پرتحرک است. خیلی کم پیش می آید که او را طوری ببینید که حوصله‌ی چیزی را نداشته و کسل به نظر برسد. اما در عین حال محمدرضا همانطور ه از لحاظ بیرونی شلوغ است , درونش هم غوغاست .او معمولا بی قرار است و دلیلش چیزی جز نامش نیست. او مستقل است و دوست دارد که این‌گونه باشد. محمدرضا همیشه آماده روبه‌رو شدن با مسائل مختلف است و حتی این آمادگی او گاهی اوقات باعث می شود تا با دیگران برای گرفتن حق خودش دریر شود. ضمناً کسی ه نامش محمدرضاست معمولا هم پرحرف است و هه رک و رو راست.
 او عاشق تغییر است . سفر را می‌پسندد و تجربه های جدید را دوست دارد.
 اگر در اطراف او ظلم و ستمی صورت گیرد که او شاهد آن باشد , حتما له آن واکنش نشان می دهد. پس اگر دیدید که برای گرفتن حق دیگران وارد گود می شود تعجب نکنید. محمدرضا گاهی برای اینکه به رسیدن به انصاف کمک کند از راه و روش خودش دست می کشد .
 او بسیار خلاق است و برای رسیدن به اهداف و نقشه هایی که در ذهن دارد به طور جدی کار و فعالیت می‌کند.
به هر جهت محمدرضا شور و اشتیاق بی حد و حصری برای ریسک های جدید دارد. البته او با سرعت بسیاری علاقه‌اش به کارهایی که به نوعی عادی شوند را از دست می دهد. محمدرضا از اینکه مجبور شود با کارهای یکنواخت و تفصیلی و ادامه دار همراه شود متنفر است.
 به عنوان نکته پایانی هم عرض می کنم که اگرچه محمدرضا فردی است با ذهن فعال و کسی که بی قراری خاصی به کشف نظرات و ایده های نو دارد , اما تاکید می‌کنیم که بعضی رک گویی‌های او موجب سوء تفاهم و رنجش دیگران می شود. نکته ای که محمدرضا بهتر است به آن بیشتر توجه کند.

منبع : وبلاگ هویت نام 

به نظر شما چقدر درسته! ابرو .نظرتون واسم خیلی مهمه! لبخند

شما برید تو این وبلاگ شاید براتون جالب باشه! لبخند

/ 45 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آیدا

این دوستت چقد لهجه داره [نیشخند]!!

مهتاب خوبدل

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام آقا محمد رضا .حق داري ناراحت بشي منم دوست ندارم كسي برادرم رو نيمه كاره صدا كنه نه حميد نه رضا مثل اين مي مونه كه يكي رو از يه راه دوري صدا كنن بره ولي كارش نداشته باشن [نیشخند](خيلي بي مزه بود نه؟) حالا يه كاري بهت ميگم بكن تا حرص اين مرجان دربياد بجاي مرجان براش بنويس مارجان به زبان رشتي يعني مادرجان كلي تاثير داره[خنده] اصلا حرص نخور در ضمن آپم زود بيا[گل]

همون میثم

سلام[نیشخند].ممد رضا جون!چطوری یرگه؟جوش میذگره؟[قهقهه]

negin.googoo

شلاممممممممممممممممممم!خوفی؟

negin.googoo

چرا این همه دیر اومدیییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟دیوونه[ناراحت]

پردیس

[گل][گل]لهجت خیلی باحالههههههههههههههههههههههههه[لبخند][گل]

ساناز

همه برین کنار خودم اوووووولللللل[نیشخند]

ساناز

الان منم لینکت می کنم[نیشخند]

غزل بامدادیان

خب ممد اینقد خشونت واس چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[نیشخند][چشمک][خنده]